Трис (2-фенилпиридин) иридиум, IR (ppy) 3, CAS NO .: 94928-86-6

Трис (2-фенилпиридин) иридиум, IR (ppy) 3, CAS NO .: 94928-86-6

Краток опис:

Синоними: IR (ppy) 3
CAS NO .: 94928-86-6
МФ: C33H24IrN3
MW: 654,78
пратеник: 328 ° C
Структура:


 • ФОБ Цена: Анкетната
 • Мин.нарачката Количина: Анкетната
 • Набавка Способност: Анкетната
 • Порт: Шенжен, Хонгконг, Шангај, Куангџоу,
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T, Paypal
 • детали за производот

  Тагови производ

  Изглед жолта солидна
  чистота,% ≥99.0
  TG, (5%) Td≥320 ℃


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи