9,9-бис (4-хидроксифенил) флуорен (BPF), CAS NO.:3236-71-3

9,9-бис (4-хидроксифенил) флуорен (BPF), CAS NO.:3236-71-3

Краток опис:

CAS НЕ .: 3236-71-3

EINECS:

МФ: C 25H 18O 2

MW: 350,41

Проба: 99%


 • ФОБ Цена: Анкетната
 • Мин.нарачката Количина: Анкетната
 • Набавка Способност: Анкетната
 • Порт: Шенжен, Хонгконг, Шангај, Куангџоу,
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T, Paypal
 • детали за производот

  Тагови производ


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи